Nakupování

Zdravý životní styl


V současné době se dbá na zdravý životní styl, do kterého se řadí kvalitní a zdravé suroviny. Především by naše strava měla obsahovat značný podíl kusového ovoce a zeleniny. Bezpochyby takové, která je vypěstovaná v BIO kvalitě nebo v domácím prostředí, jelikož taková chuť nemá žádnou konkurenci. Zelenina je zdravá zvláště pro naše děti, a pokud si ji vypěstujete sami, tak jim můžete dát to nejlepší, co existuje. Není ani zapotřebí dodávat že i po finanční stránce je to velmi výhodné. A aby se vám úroda skutečně vydařila, tak budete potřebovat kvalitní skleník, který vám vaši zeleninu nebo bylinky ochrání jak před škůdci, tak počasím, které je skutečně nevyzpytatelné.

přístavba skleníku

Když skleník, tak z Čech

Samozřejmě tím podpoříte české firmy, ale především naše české skleníky jsou skutečně kvalitní a získáte vše potřebné pro jejich montáž. V současné době si nemusíte pořídit jen tak nějakou šedou a smutnou konstrukci, ačkoliv to vliv na pěstování kvalitní a chřupavé zeleniny nemá. Na přání zákazníků vám totiž můžeme nabídnout barevnou konstrukci a český skleník získá hned jiný design, který vám budou mnozí i závidět. Skleníky i pařeniště povrchově opatříme práškovou vypalovací barvou v odstínu RAL, která je zdravotně nezávadná a v podstatě si můžete vybrat různé barvy. Vyplatí se to nejen v případě toho, že chcete mít vše krásně slazené do určitých barev, ale také pokud si zvolíte skleník ke zdi domu, tak jej můžete mít v barvě fasády a tudíž to rozhodně nebude ani žádný strašák.

skleník ze skla

Získáte víc, než tušíte

Naší specialitou je velmi snadná montáž, ale pokud byste si mysleli, že je to náročné, není problém se domluvit na případné odborné montáži. Co ovšem dokážeme, to je nabídnout vám prodloužení skleníku. Stačí, když si podle typu vašeho skleníku zadáte požadavek na jeho prodloužení. Všechny naše typy skleníků se dají o 0,5 metru prodlužovat nebo zkracovat na požadovaný rozměr a podle potřeby, což je velká výhoda.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets