Podnikání

S čím vám vypomůže zubní klinika v Praze


Dentální hygiena – již malé děti jsou seznamovány s tím, že když si nebudou čistit zoubky, že o ně přijdou. S dospělými je ale někdy více práce, protože jim musíte odborně vysvětlit, jak správně při čištění postupovat, a jak také využívat kromě klasického zubního kartáčku i mezizubní kartáčky či dentální nit. Zejména v mezizubních prostorách se udržuje nejvíce zubního plaku, který je pak také zárodkem pro vznik zubního kamene, zánětu dásní a paradentózy.

zubařské nástroje

Preventivní prohlídky – zubní lékař vám kromě dentální hygieny navrhne dodržovat termíny preventivních prohlídek. Zpravidla se jedná o půlroční intervaly, v nichž je možné zachytit celou řadu nedostatků v samotném zárodku, a to pak umožňuje méně bolestnou a méně náročnou nápravu. A naopak, kdo prohlídky zanedbává, musí počítat s vyšším rizikem zdravotních obtíží, a též s možností akutního případu, například bolestivého zánětu v dentálním chobotu nebo v místě vypadlé zubní plomby.

zubní klinika

Běžné ošetření drobných vad – jestliže dbáte o pravidelnou ústní hygienu a víte si rady, jak ji zvládat a správně provádět, pak se nestává tak často, že byste po každé preventivní prohlídce byli objednáváni na extrakci stoliček a odvrtávání pěti zubních kazů naráz. Můžete například mít problém s malým množstvím zubního kamene, anebo jedním počínajícím kazem. Takovéto drobné zákroky nebývají nepříjemné a není se tu čeho obávat.

Úrazy – mnohem horší situace nastávají v případě úrazu ústní dutiny, například při pádu z lešení, při rvačkách, pádu na chodník, autonehodách apod. Tehdy je zubní klinika v Praze https://clinicplus.cz/ vhodným partnerem při řešení obtížných situací. Jedná se pak o náročné zákroky, které nelze zařadit mezi běžné, a jde tedy o specializovaná pracoviště zubní chirurgie.

Když už je pozdě – stávají se situace, kdy již není možné zuby zachránit, a tehdy přichází na řadu zubní náhrady. V současné době máme více možností, než jaké měli lidé dříve, před pár desítkami let.Začiatok formulára

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets