Zahrada a dům

Jaký dům by se vám líbil?


Bydlet v domě je z několika důvodů daleko lepší než bydlet v bytě. Hlavním lákadlem je vyšší soukromí a také zahrada, protože u každé stavební parcely vám kousek pozemku zbyde na jiné využití než na stavbu domu. Jestli už máte koupený pozemek, nejspíš hledáte firmu, která by vám postavila dům na klíč. Stavba na klíč je jednoduchým řešením pro všechny, kteří chtějí mít postavený dům podle projektu, aniž by museli cokoliv řešit.

V našich typových projektech najdete například bungalov Economy AV Enerdomy.cz, který patří mezi nejlevnější domy z naší nabídky. Jde o moderní rodinný dům s dostatečnou užitnou plochou a vstupem na terasu. Pokud byste chtěli větší pokoje, poohlédněte se po našich projektech a vyberte si dům podle toho co vám bude vyhovovat víc.

stavba domu

Můžete si vybrat dřevostavbu nebo zděný dům, a u obou variant se můžete těšit na to, že za skvělou cenu získáte moderní dům vybavený tepelným čerpadlem a solárními panely, díky čemuž budou vaše měsíční náklady za elektřinu i vytápění nižší než jste zvyklí. Moderní technologie jsou stále žádanější a pokud si vyberete dům od nás, budete je mít k dispozici už od dokončení domu.

Všechny naše domy dodáváme hotové od základů až po střechu. V každém domě se můžete podívat na dispozici i na to, co všechno je v ceně. Většina lidí si vybírá domy 3KK, které poskytnou dostatek prostoru pro každou rodinu s jedním či dvěma dětmi.

nový dům

Stavíme i nové ulice, které si u nás na webu také můžete prohlédnout. Naše domy jsou kvalitní a velice žádané, protože dodáváme co slíbíme a to v termínu. Jediné ci si musíte zařídit sami je kuchyňská linka, která je individuální a každému vyhovuje něco jiného – z toho důvodu je lepší když si každý klient zvolí linku podle sebe. Vyberte si svůj nový dům a ještě letos můžete bydlet v novostavbě, ze které budete nadšeni díky kvalitě materiálů i provedení.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets