Nakupování

Pohodlí za všech okolností


Mnohé ženy si rády obléknou nějaký zajímavý kousek, jako je třeba halenka s průhledným živůtkem nebo celokrajkové šaty. Problém je, že pod takovými kousky oblečení je všechno vidět. Co se týče kalhotek, ty jdou vyřešit jednoduše výměnou za bezešvé kalhotky v tělové barvě. Jenže co s podprsenkou? Dalo by se říct že stačí jít bez ní, ale to si celá řada žen neumí ani představit, natož aby tuto možnost zrealizovaly. Některé ženy se bez podprsenky necítí dobře a pořád mají obavy že si okolí všimne, že ji nemají na sobě. Jsou jim nepříjemné zvídaví pohledy mužů i žen.

žena dekolt

Ideální náhrada klasické podprsenky ale existuje a nemusíte se vzdát soukromí. Vaše prsa zakryje neviditelná samodržící podprsenka, která je vyrobená ze silikonu. Díky tomu podprsenka zůstane tam kde má být a vy se nemusíte bát toho že vám spadne nebo ochladí něco co má zůstat skryto. Díky tomu že drží sama a to velice dobře, nikde nebudou vyčuhovat ramínka, která mohou také zničit dojem z jinak velice povedeného a propracovaného outfitu.

červená podprsenka

Pomocí samodržící podprsenky si vytvarujete dekolt do požadovaného tvaru a můžete se těšit z toho, že konečně máte výstřih jaký chcete. Jestli vám na prsou vadí silikon, můžete vyzkoušet například náplasti či nálepky na prsa, které také suplují podprsenku. Překryjí bradavky, ale u nálepek nelze tvarovat dekolt. Ten vám podrží pásky, které se bezbolestně aplikují i sundávají. Využijte možnost nosit cokoliv co chcete, aniž by vám byly vidět bradavky nebo aby prosvítala celá prsa. Díky tomu se budete síti sebevědomě a užijete si čas, který v odvážném modelu strávíte. Díky náhražkám podprsenky už nebudete limitována výběrem oblečení třeba na večírek. Konečně se můžete odvázat a ukázat se světu v jiném světle. Bolesti se bát nemusíte, nálepky i tejpy jsou opatřeny speciálním lepidlem.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets