Nakupování

Koupání bez cestování


Ono je to jedno, zda je to hned za rohem, či nějaký ten kilometr. Všechno stojí čas. I kdyby to bylo jen deset minut denně, tak si počítejte, kolik je to za sezónu. A to se nebavíme o ceně vstupného a tak dále. Ve zkratce tím jen naznačuji, že mít vlastní bazén je prostě super, a proto je dobré neváhat nad tím zakoupit jej. Uvidíte, že se vám to vrátí. I když zpočátku jen a jen spokojeností celé rodiny, ale hlavně vašich dětí. Ty budete mít potíže dostat vůbec ven z vody, a ještě se stanou hrdinové. Totiž v tom, koho si do bazénu přivedou, komu dovolí to koupání.

bazén

Ale z jiného soudku. Nejde jen o koupání, alespoň v případě tohoto článku. Nán půjde o to, co dělá naši vodu čistou. Nebudeme řešit její nezávadnost. Ano, to je rozdíl. Oba pojmy jsou o něčem jiném. Čistá voda je čistá vody, zde je to jasné. Bz klacíků, bez prachu na dně, bez zabarvení a tak dále. Ovšem nezávadná voda může být klidně čistá a přesto nebezpečná. Nikdy nevíme, jaké viry či jiné potvory může obsahovat. Od toho máme různé rozbory a chemii, či náhrady chemie. Ty se postarají o choroboplodné zárodky a jiná neviditelná nebezpečí.

ozdoby bazénu

O čistotu vody j jako takovou se nám stará především síťka na holi, kterou zachytíme ty největší nečistoty. Ty drobnější už nám zachytí filtrace. Ta je dvojího druhu, především kartušová, doporučená k menším bazénkům s menším provozem, a pak je písková, ve které je, jak již název napovídá, písek. Nemusí tam ovšem být jen on, může tam být cokoli. Písek je však nejrozšířenější a asi také nejvíce používaná věc na zachytávání těch nejdrobnějších nečistot. Proto je třeba zvážit jaký a kde jej koupit.

Filtrační písek lze koupit přímo v tomto článku kliknutím na odkaz, který vás přenese přímo k prodejci. Zde se již snadno zorientujete a můžete zvesela nakupovat co je potřeba. Pokud si nevíte rady, je zde i telefon.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets