Jump to content
 • Sign in to follow this  

  Assassin's Creed Unity

     (0 reviews)

  Abbadon

  Assassin's Creed Unity vás zavede do roku 1789, přímo do francouzské revoluce. Společně s hlavním hrdinou se podíváme do ulic Paříže, kde hladoví obyvatelé berou zbraně aby bojovali za svobodu a rovnost.V této době chaosu a brutality, mladý muž jménem Arno, což je hlavní hrdina, zarmoucen smrtí těch co miloval, se vydává na smrtelnou cestu vykoupení. Arnova snaha pomstít se za jeho padlé příbuzné, jej vrhá doprostřed nelítostného boje o osud národa a transformuje ho do pravého Assassina.

   

  Hráči budou moct brouzdat ulicemi úplně otevřené Paříže a to hlavně díky zbrusu novému enginu Anvil, který je přestavěný pro novou generaci konzolí. Assassins Creed Unity nabízí hráčům nové bojové techniky, kterých zrovna není málo a zapamatovat si všechny bude asi pěkná fuška, nový stealth mód, motivační systém a schopnosti manipulovat s davem.Budeme moct upravovat samotného Assassina, výzbroj nebo schopnosti.

   

  Kromě rozlehlé kampaně pro jednoho hráče, budou hráči moct hrát i s dalšími 3 přáteli, část kampaně která je uzpůsobená speciálně pro čtyři hráče. Assassin´s Creed unity bude vycházet na PC,Xbox One a PS4.

   

  Žánr:Akce

  Vývojáři :Ubisoft

  Datum vydání :28.října 2014

  http://youtu.be/xzCEdSKMkdU

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  There are no reviews to display.
×