Nakupování

Co s pupínky?


Každou chvíli se stresujeme. A někdy se dokonce necítíme dobře tak moc, že nám ze stresu na pleti vyskočí nové pupínky, aniž bychom si to přáli. Je toto fér? Rozhodně to fér není a pěkně to taky nevypadá. Já jsem se s těmihle problémy a s akné potýkala docela dlouhou dobu, než jsem přišla na to, co by mi pomohlo. Do té doby jsem byla někdy až nepříčetná – neměla jsem dobrou náladu. Někdy jsem byla unavená a chovala jsem se i trochu agresivně a schytal to můj přítel. Sama sobě jsem se nelíbila. A čím více jsem se dívala do zrcadla a prohlížela se, tím to bylo horší.

s

Postupem času to došlo tak daleko, že už jsem ani nechtěla vylézt z postele. Bála jsem se totiž, že se mi zase na pleti objeví nové pupínky a já to uvidím. Bylo mi z toho na nic. Pro někoho obyčejná věc a pupínky moc neřeší, pro mě to byla docela důležitá věc. Vždycky jsem si totiž dávala hrozně moc záležet na tom, aby můj vzhled nějak alespoň trochu vypadal a najednou to všechno bylo nějak jinak. A já jsem prostě už ani nevěděla, co s tím… Až jednou mě kamarádka po strašně dlouhé době vytáhla na kafe. Já jsem jí byla vděčná, protože za celou tu dobu se to vlastně nikomu nepodařilo, až jí. Byla to moje nejlepší kamarádka.

l

A vždycky na mě poznala, když mě něco trápila, a tak se mě začala ptát. A já jsem se jí pomaličku začala svěřovat se svým problémem, který už jsem prostě nechtěla dusit v sobě. Bylo toho prostě na mě moc. K mému překvapení se ale kamarádka doširoka usmála. Já jsem nějak moc nepochopila proč. A ona řekla, jestli už jsem zkoušela na akné kolagen Orcacollagen. Já jsem odvětila, že jsem o kolagenu nikdy neslyšela… A ona mi potom začala vyprávět o tom, jak moc jí kolagen pomohl a že se trápila úplně s tím samým problémem. A když jsem se zblízka podívala na její pleť, opravdu byla nádherná a tímto mi pomohla.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets