Jump to content

  • Přihlášení přes Facebook Přihlášení přes Twitter Log in with Windows Live Log In with Steam Log In with Google      Přihlásit se   
  • Vytvořit účet


View Other ContentSearch Novinky


Recent Articles

Recent Comments


* * * * *

Breach & Clear: Deadline


Nové lidské monstrum je na vzestupu v rozlehlé metropoli.Váš úkol je jednoduchý, zastavit tuhle příšeru než se infekce rozšíří do celého města. Po úspěchu prvního dílu taktické střílečky Breach & Clear, se vývojáři rozhodli udělat scénář v post-apokalyptickém světě. Hra umožňuje hráčům plnou kontrolu nad celou skupinku vojáků, což znamená, že jim může dávat příkazy v novém příkazovému režimu, díky tomu se budete moct lépe zachovat proti nepřátelům.Hra se odehrává v opravdovém chaosu, vyčistíte celou ulici a najednou se za vámi objeví obrovská horda zombíků, takže budete rádi, když stihnete díky příkazovému režimu, říct svým vojákům, co a jak dělat.

Ve hře je tolik lokací a různých míst, že vám z toho za chvíli půjde hlava kolem. Ať už se dostanete do opuštěné nemocnice nebo budete uprostřed křižovatky vždycky nezapomeňte na to, že máte svůj příkazový režim, díky kterému přikážete aby vám například kryl záda nebo zaútočil na skupinku nemrtvých. Hra nabízí propracovaný rank up systém, který započítává od počtu zabití zombíků až do toho, jak jsme určitou část prošli.

Taktizujte, zabíjejte a pokuste se najít epicentrum celého dění. Hry se dočkáme někdy na vánoce, bohužel jenom na PC.

  • 0


0 Komentáře

tvorba webových stránek   -   hosting