Nakupování

Vestavěná skříň – to jsou i posuvné dveře


Když se řekne vestavěné skříně na míru, co vás napadne? Charakteristické jsou pro ně dvě zásadní věci – dokonale uspořádaný vnitřní úložný prostor a posuvné dveře. Dvě obrovské výhody vůči klasickému šatnímu nábytku. V mnoha případech jde o skříně od země až ke stropu, čímž se bezezbytku využije veškerý skladový prostor, a nemusíte v tomto směru vytvářet žádné kompromisy. Jestliže se vám podaří vhodně rozmístit jednotlivé regály, drátěný program a pevné zásuvky na drobné oděvní předměty, bude vám přehled o uložených věcech usnadňovat život v mnoha směrech.

vestavěné skříně

Posouvání dveří versus křídlové dveře – také vám připadá přinejmenším zvláštní, že tolik let trhu dominovaly klasické křídlové dveře zavěšené na pantech? Proč už někdo nepřišel dříve s posuvnými dveřmi, které by se prosadily v masivním měřítku a zatlačily své konkurenty do pozadí? Výhody posouvání dveří ze strany na stranu jsou zcela zjevné, nepotřebujete k tomu žádný volný prostor před skříní, nezakopáváte o otevřené dveře, nemůžete si o ně poranit koleno a při průchodu kolem skříně s otevřenými dveřmi se nemusíte jeden druhému vyhýbat. Závěsy křídlových dveří se také časem pod vlivem značné hmotnosti dveří prohýbají a uvolňují, musí se dotahovat spojovací vruty a šrouby, seřizovat poloha dveří, aby se navzájem nekřížily, a máte s tím spoustu namáhavé a hlavně zbytečné práce.

obývací pokoj

Pořídit si šatní skříň na míru s posuvnými dveřmi už jen z tohoto důvodu znamená zvýšení komfortu bydlení v podstatě pro každého, kdo s nimi přijde do styku. Hodí se do běžných obytných prostor – do ložnic, předsíní a vstupních vestibulů, můžete jimi osadit garáž, dílnu, sklep i podkroví a můžete je umístit i do dětského pokoje. Zvláště tam představují pro děti bezpečné zázemí, které jim usnadní úklid hraček i vybavení do školy a udrží pořádek v jejich vlastním teritoriu.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets