Ekonomika

Složitá záležitost?


Samozřejmě, že to nebude nic jednoduchého, jako jít si koupit chleba do krámu. Bude to hodně složité a také pěkně perné. Ale zvládly to statisíce lidí v naší vlasti, tak proč ne třeba vy. Základním krokem je rozhodnutí bydlení získat. A pak informace, kde na něj vzít. Takto zjistíte, že je třeba si vzít hypotéku a pokud se budete informovat dále, dozvíte se, že je třeba doložit tohle a tamto a také si přinést podklady o nemovitosti, kterou byste rádi získali. Pokud se domníváte, že nejprve dostanete na účet pět nebo sedm milionů a pak si teprve budete vybírat, tak vězte, že jste na omylu.

domluva hotova

Ten, kdo vám hypotéku poskytne chce vědět na co ji poskytuje a většina bank si ještě navíc udělá svůj odhad. Proč? Inu, protože jejich dohlížitel ČNB určil, že žadatel o hypotéku musí mít deset procent její hodnoty již ušetřeno. Kdo tuhle velepitomost dal do placu, to se asi již nikdo nikdy nedozví. Fakt je ten, že banka nemůže vědět, zda jste se právě kvůli tomuto nesmyslu nedomluvili s odhadcem, aby cenu snížil. Proto vyšle svého muže, který udělá svůj odhad a hned je z nemovitosti za tři miliony nemovitost za pět milionů. To je kouzlo co? A banka se řídí svým odhadem ceny, ne tím soudním.

domek v dlaních

Takže, pokud víte, kolik je deset procent z pěti melounů, tak víte, kolik musíte mít svých peněz. Ale to nás ani tak nepálí. Můžete je mít, a třeba i navíc. Pokud vám banka zjistí zápis v registru dlužníků, jste namydlení a neuděláte absolutně nic. Tedy v bankovním sektoru minimálně. Budete asi muset hledat jinde. A kde? Inu, je zde ještě i sektor nebankovní a zde možno uspět i s nějakým záznamem někde. Tady se to až tak nebere v potaz. Zde si můžete vyřídit věcičku s názvem americká hypotéka bez registru. Nebudeme zde rozepisovat oč kráčí. Nejlépe je, když se přesvědčíte sami a to tak, že kliknete na odkaz.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets