Nakupování

Proč muži milují dámské sandály Pleaser


Říká vám něco dámská obuv Pleaser? Patří k nejvíce sexy obuvi, které ženy a dívky obouvají, a která také pozvedá v mužském těle hladinu testosteronu, potřebnou k milování.

Chodidlo je v nich tak sexy – model dámské obuvi Pleaser se výrobcům skutečně povedl, bota je elegantní a chodidlo v ní vyniká tak, že jsou na něm patrná všechna zakřivení. Ženská chodidla vzrušují velký počet mužů, což také prokazuje množství erotických webů zaměřených na foot fetish. A právě Pleaser v nich velmi často dominuje, dívky jsou v takové obuvi přímo neodolatelné.

boty Pleaser

Otisk chodidel na stélce – některé modely těchto dámských sandálů jsou zhotovené ve světlé barvě, se světlou stélkou, a tam velmi dobře vynikne otisk ženského chodidla. Jestliže je obuv nošena již několik týdnů či měsíců, je to pro mnoho mužů nesmírně vzrušující podívaná. Vytlačený otisk jim svým dokonalým tvarem může evokovat reflexní body na chodidlech, které propojují tělesné orgány, a každý z nás má také v podvědomí zafixováno, že díváme-li se na chodidlo, je to jako bychom měli před sebou celou lidskou postavu – palec jako hlavu, prsty jako ramena, prstní kost jako hrudník, střed chodidla jako břicho a patu jako zadek, tlusté střevo a pohlavní orgány.

ženské nohy

Muže baví vyzouvání – spousta mužů rádo sleduje, jak si dívka vykračuje v botách na podpatku, a užívají si tento přítomný okamžik tak důkladně, že z něj dokonce mohou mít i erekci. Mnohem zábavnější však bývá vyzouvání bot, tuto proceduru lze chápat jako milostnou předehru a vyzouvání modelu Pleaser je samo o sobě velmi vzrušující. Jen si představte, že byste vyzouvali dívce gumové galoše, zablácené od práce na zahradě, to by se erekce rozhodně nedostavila. Pleaser vám nabízí vzrušení, rozproudění sexuální energie a hlavně nedočkavost na okamžik, kdy spočine chodidlo v náručí, nebo na ramenou, na hrudníku, anebo přímo na jazyku.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets