Podnikání

Pitný režim je důležitý


Většina párů touží po klasické svatbě, která bude trvat klidně celý den. Oslavit vstup do společného života, kde budete oba dva nosit stejné příjmení a budovat rodinu, chce většina lidí s rodinami a přáteli. Většina svateb se koná od ranních příprav až do pozdně večerních hodin, kdy začnou podroušení hosté pozvolna odpadávat a odcházet na pokoje. Jestli toužíte po pořádné svatbě, nejspíš vám nebude stačit oddání na radnici a rychlý oběd v nejbližší restauraci. Svatbu je potřeba si pořádně užít, ať máte na co vzpomínat.

svatební stůl

Mnohé nevěsty touží po svatbě, která bude dokonalá ve všech směrech. Proto je potřeba myslet opravdu na všechno. Jenže někdy nestačí ani pomoc kamarádek, a tak si nevěsty najímají svatební koordinátorky, které jim velmi usnadní práci. Jednou z oblastí, kterou je potřeba pořádně promyslet, je občerstvení. Asi nikdo si neumí představit že by čel na svatbu a seděl tam celé hodiny o hladu a o žízni. Jídlo je věc, která dělá oslavu oslavou. Každý si rád dá něco dobrého.

Záleží kde se bude akce konat
Jsou místa, kde si můžete sami zařídit jídlo i pití, někde vám povolí jen vlastní alkohol a někde si budete muset koupit občerstvení přímo od restaurace nebo majitele místa kde se budete brát a nebo kde bude probíhat oslava. Je potřeba si tuto informaci předem zjistit, protože podle toho budete zařizovat občerstvení – ne vždycky vám bude vyhovovat nabídka restaurace.

káva páka

Podávat můžete netradiční pokrmy, ale je dobré mít k dispozici i něco normálního, protože hlavně starší hosté by mohli mít s něčím novým problém. Nezapomeňte si včas objednat dort a sladký bar, a pokud chcete něco extra, můžete si zařídit bar s alkoholem a dokonce i kávový catering, kde vám můžeme připravit spoustu druhů káv podle objednávek hostů. Budeme vám k dispozici po celou dobu po kterou bude trvat oslava.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets