Nakupování

Máte rádi hry?


Hraní her je koníček, který dokáže člověka oprostit od běžných denních povinností a starostí. Některé hry dokonce umí zlepšovat představivost. Hraní her není jen o tom svět u počítače a nic nedělat. Existuje celá řada her, které nejsou jen na zábavu, ale jsou mu i ku prospěchu. Proto není dobré striktně hraní bez dětem zakazovat, ale mělo by se svým způsobem i podporovat. Jde samozřejmě o to jaké hry kdo hraje, jaký na něj mají vliv a jak dlouho člověk hraním her tráví čas během dne. Jsou i extrémní případy, kdy hráči sedí přikovaní k počítači celé dny a dokonce ani nespí.

telefon hra

Kdy je správná doba začít a co vlastně hrát?
Dá se říct, že obecně malé děti by se měly hraní her na počítači vyhýbat a měly by hrát především deskové hry, které také rozvíjejí trpělivost, fantazii a další dovednosti, které jsou v životě potřeba. S deskovými hrami je dobré začít okolo šesti let, kdy už dítě chápe základní principy a dokáže hru hrát podle předem daných pravidel. Začátek hraní počítačových her není dobré uspěchat, protože velmi malé děti si rychle tvoří návyk na něco co by ještě dělat neměly. Je dobré děti nenedávat u počítače a telefonu zhruba do deseti let. V tomto věku už je možné hraní her začít pomalu povolovat, ale je nutné předem určit co bude dítě hrát a jak často. Jsou totiž hry, které zaberou i celé hodiny.

hraní her

Velice populární jsou týmové hry, které hráči hrají online. Pomocí hostingu si ukládají hry, aby nemuseli platit vlastní server, který může velmi nákladným řešením. Ke hraní rozvíjející her může posloužit hosting minecraft, díky kterému si zahraje vaše dítě, nebo klidně i vy, tuto populární hru, která se dá hrát v několika módech. Je populární napříč všemi věkovými kategoriemi, protože si například můžete zahrát hru kde si obstaráváte základní životní potřeby a nebo kde tvoříte svět podle sebe.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets