Jump to content

BB❄

Retired Rebel Admin
 • Content count

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

BB❄ last won the day on December 24 2014

BB❄ had the most liked content!

About BB❄

 • Rank
  Motivátorka :)
 • Birthday 03/15/1986

 • Webová stránka
  http://rebelions.cz

 • Pohlaví
  Female
 • Lokace
  Liberec + - pár km ;o)

Recent Profile Visitors

3295 profile views
 1. Nemohla jsem si pomoct. :D

 2. Vianoční minigames turnaj twse Pretože už sú vianoce tak sme si pre vás pripravili vianočný turnaj na Minigames. Bude sa hrať o 3 miesta . 1. miesto – 15 € + VIP 1. mesiac 2.miesto-10 € 3.miesto-5€ Túto výhru môžete získať iba že dokončite mapu za najrýchlejší čas :). Do turnaja sa smie registrovať 24 hráčov + 6 náhradníkov, ktorí budú hrať v prípade ak sa nebude môcť niekto dostaviť. Budú sa hrať mapy mg_go_for_it_csgo mg_acrophobia_run_v1 mg_airmap_run_v2 mg_adev mg_minecraft_course_JB_N1 Na dokončenie mapy budete mať 20 minút. Každou mapou vypadnú hráči Na prvej mape bude 24 hráčov, vypadnú 4 poslední hráči Na druhej mape bude 20 hráčov, vypadnú 5 poslední hráči Na tretej mape bude 15 hráčov, vypadnú 5 poslední hráči Na štvrtej mape bude 10 hráčov, vypadnú 5 poslední hráči Na poslednej mape bude 5 hráčov, zostanú výhercovia . Turnaj sa bude konať 27.12.2014 Pre registrácia klikni tu . Informácie ohľadom turnaja píšte na steam
 3. žádost o Unban kokino22

  Kokino pro mě nejsi férový člověk už ode dne, kdy jsem Tě poznala (15.11.2014). A od té doby jsi mě nepřesvědčil o opaku. Přijdeš sem na fórum, kde všechny vulgárně pozdravíš a na serverech se chováš jako ***. Za zády tu pomlouváš admin tým a asi Ti nedocvakává, že my se to vždycky dozvíme. Pak si tu vytvoříš topic a trošku si posypeš hlavu popelem a myslíš, že my se z toho posadíme na zadek a dáme Ti unban? Máš tu hodně vroubků a to i z dřívějška. Nebyl den, kdy bys nás (nebo aspoň mě) přesvědčil o tom, že chceš hrát na našich serverech a podle toho se i choval.
 4. Žádost o UNBAN <Profík>

  Vzhledem k tomu, že jsi se omluvil, tak jsi dostal unban. Příště než si zase začneš dělat "srandu", tak nejdřív prosím přemýšlej. :)
 5. Žádost o UNBAN <Profík>

  Profiku, prostě zamysli se nad sebou, nad svým chováním. Pokud u nás hraješ rád, tak nechápu proč se takto chováš. A pokud se Ti u nás nelíbí, tak jdi hrát jinam, kde neřeší chování hráčů k ostatním. Je to vcelku jednoduché ... nemyslíš?
 6. Žádost o UNBAN <Profík>

  Za Tvůj blbý smích se Ti ban prodloužil o další týden (čili dohromady ban na 14 dní). Při dalších podobných výjevech přijde další prodloužení a tak dále a tak dále a tak dále .....
 7. Žádost o UNBAN <Profík>

  To jako fakt? Bavíš se tím, jak se ti snaží ostatní z komunity pomoct, přijdeš si posléze napsat žádost o unban a ještě tu píšeš jako dlaždič? :blink: PS: Hráči, ze kterých si takto dělal srandu se můžou výjimečně v tomto topicu o unban vyjádřit.
 8. http://uloz.to/xTCRevX8/end1-mp3

  Si zabil Eldýýý :D
 9. http://uloz.to/xTCRevX8/end1-mp3

  :neko034: PS: I love it. ^_^
 10. Ziadost o ban hraca ^eNko_ DAYO)

  Hráč byl permanentně zabanován s možností prominutí trestu ode dneška za dva roky (to jest 8.12.2016). EDIT: Dostal 1 měsíc za každého člena TWSE admin týmu, jelikož urážel celý tým. Členů jsem napočítala 24 (doufám, že jsem počítala správně). Takže proto si může za 2 roky požádat o prominutí.
 11. Unban - Romco65

  Unban vyřešen, proto tento topic uzavírám.
 12. Navrh na Paintball server

  Zdravím, vypadá to opravdu zajímavě. :) Reklamu na jiné portály neřešíme (nebojíme se konkurence), takže můžeš být v klidu. ;) Každopádně díky za tip. :)
 13. Ban za nic ?

  Jak píše Eldarc. TWSE se distancuje od veškerého tradování na Steamu. Je to každého věc. Když už máte hru a chcete obchodovat, tak hold si musíte hlídat i své věci. Každý si za svoje věci zodpovídá sám. Rovněž se Ti omlouvám a doufám, že je to naše poslední nedorozumění. :)
 14. Ban za nic ?

  Ahoj, můžeš si prosím Tě žádost upravit dle tohoto topicu http://twse.cz/topic/1212-spr%C3%A1vn%C3%A1-%C5%BE%C3%A1dost-o-unban/ takhle ani nevíme Tvé steam ID ... prostě nic. Děkuji
×