Jump to content
 • Sign in to follow this  

  LEGO Batman 3: Beyond Gotham

     (0 reviews)

  Abbadon

  Už za pár dní se na pultech obchodů objeví nejnovější příběh „legáčků“ Lego Batman 3: Beyond Gotham. Dějově se ocitnete po událostech ze dvojky a jak jinak, půjde o záchranu světa, vesmíru… Superhrdinové se budou muset spojit proti Brainiacovi, který pomocí Lantern prstenů zmenšuje planety napříč galaxií, aby si je přidal do sbírky. Vaším úkolem nebude nic menšího, než se vydávat na cizí světy, hledat prsteny a zabránit tak miniaturizaci naší Země, než bude příliš pozdě.

   

  Ve srovnání s předchozím dílem (přiznejme si to, kampaň nebyla zrovna dlouhá, celkově mise se od sebe moc nelišily a navíc být pořád v uplakaném Gothamu…), půjde nepochybně o obrovský skok kupředu, o snad dějově bohatou nadílku se postará 45 misí a vybírat budete moci z více jak 105 postav. Ano, všechny vaše oblíbené charaktery budou přítomny. Traveller's Tales, doufejme, odvedli kvalitní práci, snad si hlavně pohráli s ovládáním, a do hry nalili notnou dávku humoru, tak typického pro lego hry, a který prostě nikdy neomrzí.

   

  Lego Batman 3: Beyond Gotham si budete moci zahrát snad na všem možném i nemožném: PlayStation 4, PlayStation 3, PS Vita, Nintendo 3DS, Wii U, Xbox One, Xbox 360, Microsoft Windows i iOS.

   

  http://www.youtube.com/watch?v=8vznzTBvPl4

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  There are no reviews to display.
×