Jump to content
 • Sign in to follow this  

  Evil Within

     (0 reviews)

  Abbadon

  Srdce každého milovníka čisté survival hororové akce jistě zaplesá nad Evil Within. Dostanete se do kůže detektiva Sebastiana Castellanose, který se během vyšetřování masové vraždy (se svým partnerem) setká s mocnou silou, ocitne se po přepadení v bezvědomí a je vhozen do vyšinutého, šíleného světa, kde se mezi mrtvými potulují příšerné bytosti.

   

  Spletitý příběh plný napětí vás donutí tváří v tvář čelit hrůze a bojovat o přežití. Ale samozřejmě na to nebudete sami, k ruce budete mít kamarády v podobě revolveru, brokovnice nebo granátů a mnoha dalšího. Také si budete si moci Sebastiana v průběhu hry vylepšovat, aby jeho/vaše cesta byla o trošičku lehčí a aby byl připraven odhalit to, co stojí za zlými silami a jeho uvěznění v psychosvětě.

   

  Za Evil Within stojí Shinji Mikami (Tango Gameworks), otec survival hororu a mimo jiné kultovní série Residen Evil, což by samo o sobě mělo slibovat silný příběh s notnou dávkou napětí a děsu. Svou porci strachu a úzkosti si budete moci vychutnat na Xbox One, Xbox 360, Playstation 3 a 4, na PC už od 14. 10. 2014.

   

  Tento trailer vám toho moc, vlastně nic, neprozradí, ale líbila se mi jeho hutná hraná atmosféra, ukázky z gameplaye najdete tady –

  .

   

  http://www.youtube.com/watch?v=YrvD7jmGG1o

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  There are no reviews to display.
×