Jump to content
 • Sign in to follow this  

  Dying Light - peklo přichází s temnotou

     (0 reviews)

  Abbadon

  Dying Light je akční survival hororová hra z pohledu první osoby, která se odehrává v rozsáhlém, open world světe. Ve světě, kdy za denního světla stěží přežijete, ale kde opravdové peklo přichází až se soumrakem. Během dne se budete moci toulat v epidemií zdevastovaném městě a vaším nejlepším přítelem bude vytuněná zbraň, která vám pomůže proti bezduchým nemrtvým lačnících po vašem lahodném mase. V noci se ale karta obrátí, vy se stanete lovnou zvěří a budete čelit přesile nelidských predátorů. Přežijete do svítání?

   

  Ale nemyslete si, že zombíci budou vaší největší starostí. V karanténní oblasti se nacházejí i další přeživší, kteří chtějí zásoby stejně, jako vy. V rozsáhlém prostředí plném chaosu tak proti vám budou stát nejen nemrtví, ale i ti imunní, kteří jsou stejně zoufalí a bojují o každou minutu života, jako vy.

   

  (Snad) poutavý a pohlcující děj vás vtáhne do uzavřeného města rozdělujícího se na dva rozdílné světy. Za dne budete hledat zásoby a zbraně, ale temnota s sebou přinese dramatickou změnu, která dá hraní nový rozměr. Vaší zbraní (kromě skutečných zbraní) budou rychlé nohy, zdi, ploty, skoky ze střechy na střechu nebudou problém. Nabídka zbraní na boj blízka bude také rozmanitá – pálky, nože, sekery jsou jen základ. Střelné zbraně jsou sice účinné, ale přilákají další nepřátele. Nejvíce vás určitě zaujme možnost tvořit si vlastní zbraně – je libo kladivo s elektrickým ostnatým drátem?

   

  Dying Light nabízí kromě základního herního příběhu i více jak stovku vedlejších úkolů, které uspokojí vaši chuť po zombie krvi dosyta. Můžete také využít své kamarády a zkusit co-op mód pro 4 hráče. Další možností je online Be the zombie mód (pouze k předobjednávkám), který vám dá možnost lovit přeživší.

   

  Dying Light slibuje dech beroucí a realistickou podívanou díky Chrome Engine 6. Hra bude k dispozici až v únoru 2015 a to na PS 3 i 4, PC a Xbox 360 a One.

   

  http://www.youtube.com/watch?v=VlEO8Swxz-k

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  There are no reviews to display.
×