Jump to content
 • Sign in to follow this  

  Dead Island 2

     (0 reviews)

  Abbadon

  Po velmi úspěšném vydání Dead Islandu, se vývojáři rozhodli udělat pokračování této zombie-survival horror hry. Hra se už nikoliv nebude odehrávat na smyšleném ostrově, ale přímo uprostřed Kalifornie. Ve hře se dočkáme obrovského open-worldu jako i v předešlém díle. Krásy přírody Kalifornie se překříží, s krvavým bojem o přežití proti nekonečné hordě zombíků. Hra bude samozřejmě obsahovat multiplayer, který bude možný až pro osm hráčů oproti čtyřem z předchozího dílu. Ve hře opět potkáme nové classy, které zatím nejsou úplně vývojáři popsány, ale prý se máme na co těšit.

   

  Příběh samotné hry navazuje na první díl. Několik měsíců po událostech na Banoi se Spojené státy uzavírají do obrovské karantény, čímž Kalifornie se stává krvavým rájem pro ty, kteří odmítají opustit své domovy a odpadlíky, kteří hledají dobrodružství, slávu a nový začátek. Hra opět nezklamala se svým obrovským crafting systémem, díky kterému si můžeme vycraftit dosud nevídané ruční zbraně nebo upgradnout své zbraně na dálku. Nový Dead Island nám přináší také nové zombie bosse a také nové zombie classy, které nám to přežití udělají zase o ně těžší.

   

  Vývojáři nám také nabídly přístup do bety Dead Islandu 2, tím že si zakoupíte Escape Dead Island, což by podle všeho mělo být "takové dlc", které by mělo nějakým způsobem navazovat na první díl a útěk z Banoi (smyšlený ostrov z prvního dílu). Hra byla vyvíjena v Unreal Enginu 4, což znamená jednu známou věc a to takovou, že hra opět bude jen pro PC a next-gen konzole ps4/xbox one a měla by vyjít někdy v polovině roku 2015.

   

  #cinematic trailer smile.png

  http://youtu.be/taQ3Rjm7k-U

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  There are no reviews to display.
×