Jump to content
 • Sign in to follow this  

  Návrat do minulosti #1 - Heart of Darkness

     (0 reviews)

  Abbadon

  V souvislosti s hraním Destiny, honbu za Temnotou a probodnutím jejího černého srdce, jsem si vzpomněla na už poměrně starou hru Heart of Darkness. Pro ty co si pamatují, nic nového. Ale pro ty, kteří tuto hru neznají, by to mohl být zajímavý návrat do minulosti.

   

  Příběh je velice jednoduchý, ocitnete se v kůži malého Andyho, který se vydá na záchrannou misi pro svého psa Whiskeyho, který byl unesen podivnými černými bytostmi, neboli The Dark Souls (jak příznačný název). Roztomilý, nekomplikovaný příběh v krásném zpracování je příjemná změna oproti dnešním, mnohdy hodně překombinovaným zápletkám, které se snaží být prudce originální. Lineární posloupnost děje je příjemná, hádanky lehce proklepnou mozkové závity a rozdílné prostředí je nepochybně zajímavé.

   

  Heart of Darkness je zkrátka klasická (a jediná) plošinovka vyvinutá již neexistujícím studiem Amazing Studios v roce 1998. A i když jste zapřisáhlí příznivci co nejšpičkovější grafiky a supermoderních her, zkuste trochu retra, pár hodin zábavy vás nemine.

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  There are no reviews to display.
×